Календар

 

Юли 2017

24 Юли - Понеделник
Английски език /средно ниво/ дневна група
при Андриана Димитрова
10:00 ч.
 
31 Юли - Понеделник
Италиански език /основно ниво/ дневна група
при Мая Райкова
10:00 ч.
 
31 Юли - Понеделник
Руски език /основно ниво/ – дневна група
при Вера Бабич
10:00 ч.
 
31 Юли - Понеделник
Руски език /основно ниво/ – вечерна група
при Вера Бабич
18:30 ч.
 

Август 2017

1 Август - Вторник
Английски език /основно ниво/ – вечерна група
при Росен Кукошаров
18:30 ч.
 
1 Август - Вторник
Английски език /високо средно ниво/ вечерна група
при Джо Анна Гейтс
18:30 ч.
 
8 Август - Вторник
Английски език /високо средно ниво/ дневна група
при Джо Анна Гейтс
10:00 ч.
 
9 Август - Сряда
Италиански език /основно ниво/ вечерна група
при Крум Георгиев
18:30 ч.
 
21 Август - Понеделник
Английски език /средно ниво/ дневна група
при Радмила Христова
10:00 ч.
 
21 Август - Понеделник
Испански език /основно ниво/ дневна група
при Ивелина Паничарова
10:00 ч.
 
21 Август - Понеделник
Испански език /основно ниво/ вечерна група
при Ивелина Паничарова
18:30 ч.
 

Септември 2017

4 Септември - Понеделник
Английски език /основно ниво/ дневна група
при Борислава Раленкова
10:00 ч.
 
4 Септември - Понеделник
Английски език /основно ниво/ – вечерна група
при Борислава Раленкова
18:30 ч.
 
7 Септември - Четвъртък
Английски език /средно ниво/ вечерна група
при Андриана Димитрова
18:30 ч.
 
11 Септември - Понеделник
Руски език /основно ниво/ – дневна група
при Вера Бабич
10:00 ч.
 
11 Септември - Понеделник
Английски език /средно ниво/ дневна група
при Искра Моканова
10:00 ч.
 
11 Септември - Понеделник
Френски език /основно ниво/ вечерна група
при Теодора Данаилова
18:30 ч.
 
11 Септември - Понеделник
Английски език /високо напреднало ниво/ вечерна група
при Драгомир Маринов
18:30 ч.
 
11 Септември - Понеделник
Немски език /основно ниво/ вечерна група
при Емилия Станева
18:30 ч.
 
11 Септември - Понеделник
Английски език /високо средно ниво/ вечерна група
при Росен Кукошаров
18:30 ч.
 
13 Септември - Сряда
Английски език /високо средно ниво/ дневна група
при Джо Анна Гейтс
10:00 ч.
 
15 Септември - Петък
Английски език за пътувания и бизнес комуникация – петък и събота
при Джо Анна Гейтс
18:30 / 10:00 ч.
 
25 Септември - Понеделник
Италиански език /основно ниво/ дневна група
при Мая Райкова
10:00 ч.
 
25 Септември - Понеделник
Италиански език – продължение – вечерна група
при Мая Райкова
18:30 ч.
 
26 Септември - Вторник
Клубна програма – STAY IN SHAPE – вторник и четвъртък
при Джо Анна Гейтс
18:30 ч.
 
27 Септември - Сряда
Английски език /основно ниво/ дневна група
при Радмила Христова
10:00 ч.
 

Октомври 2017

2 Октомври - Понеделник
Сугестопедични курсове за деца по английски език – Sunny
при Люсил Обретенова
18:00 ч.
 
3 Октомври - Вторник
Сугестопедични курсове за деца по английски език – Brainy
при Мила Матева
11:00 ч.
 
3 Октомври - Вторник
Сугестопедични курсове за деца по английски език – Brainy
при Мила Матева
14:00 ч.
 
3 Октомври - Вторник
Сугестопедични курсове за деца по английски език – Kiddy
при Аксиния Стаменкова
17:00 ч.
 
3 Октомври - Вторник
Сугестопедични курсове за деца по английски език – Smarty
при Люсил Обретенова
18:30 ч.
 
16 Октомври - Понеделник
Немски език /основно ниво/ дневна група
при Емилия Станева
10:00 ч.
 

Ноември 2017

13 Ноември - Понеделник
Италиански език /основно ниво/ дневна група
при Мая Райкова
10:00 ч.
 
13 Ноември - Понеделник
Италиански език /основно ниво/ вечерна група
при Мая Райкова
18:30 ч.
 
 
 
2017 Allegro Vivace Suggestopedia Center. Всички права запазени.
^ Back to Top

С тази форма, Вие може да препоръчате страницата на Ваш приятел

Вашето име*

Вашия Email*

Email на вашия приятел*

Коментар